A nemusí se hned jednat o ten klasický, prezentující dámské kolekce, který nás čeká již za měsíc a už teď prozrazujeme, že vám jej budeme moci zprostředkovat přímo z místa činu.

Neopakovatelná podívaná se ale nabízí i během předvádění kolekcí pánských, které proběhlo v britské metropoli během posledních několika dní a ulice tak zaplnili nápadití fotografové a ještě originálnější návštěvníci.

Jak už to tak v Anglii bývá, všudypřítomné trenčkoty doplnily elegantní obleky a nechyběly ani kárované doplňky, nejčastěji asi tartanové šály nebo zkrácená saka.

taw-day-4008

Mezinárodní scéna vsadila ale především na pohodlí a dala přednost džínům i teplým bundám sportovnějšího střihu doplněným o polobotky.

taw-day-two14

Nouze nebyla ani o černobílé či monochromatické outfity doplněné o pohodlné barevné tenisky, pánové nás ovšem nadchli také elegantními klobouky.

taw-day-three01

Stejně tak byly k vidění barevné ponožky, motýlci či pohodlné batůžky, které si postupem času získávají zpátky svoji popularitu a na celodenní putování po městě nebo přehlídkách se jeví jako ideální volba.

taw-day-three15

Foto: WWD