Snažíme se pro vás být co nejvíce aktuální a pravidelně přinášíme naše dojmy z přehlídkových mol. Pouliční móda, která je velkou součástí každé takové akce, ale znamená oddych od strojenosti a přísnosti. Kloubí v sobě hru, zábavu a často také odvázanost, protože kdy jindy si na sebe vzít takové kousky, než právě na týden módy.

street1[1]

Británie během těchto dnů, jak už to tak bývá, bojuje s nepřízní počasí. Mnozí by tedy mohli v londýnských ulicích očekávat šeď a nudu, ale opak je pravdou. Nápadité nejsou pouze zvolené deštníky, pláštěnky či pokrývky hlavy, ale také jejich hrdé majitelky.

street5[1]

Ty vsázejí především na elegantní trenčkoty, výrazné sportovní bundičky a krátké topy končící nad linií pasu. Nepostradatelným prvkem je také kůže, objevuje se na kabelkách, botách i minisukních. Nechybí romantické dlouhé sukně doplněné o proužkované vzdušné blůzky, kratší skládané sukně ve velice populárním áčkovém střihu, který geniálně vyvažuje ženské proporce. Z fotografií je zcela jasné, že Londýňanky to s módou prostě umí.

Foto: Pinterest.com