Je to právě světlo, od počátku lidské historie hlavní ukazatel času, které se stalo hlavní inspirací pro vytvoření nové kolekce elegantních hodinek LVCEA vyprávějící legendu o slunečních hodinách.

Světlo tvoří základ našich biologických rytmů, symbolizuje znovuzrození, znovuobjevení a je zcela neoddělitelné od času. Proto i nové hodinky působí velice jedinečně, čistým a moderním dojmem.

V korunce každého modelu je zasazen zářivý drahokam, lesklý náramek těchto modelů byl inspirován kultovní kolekcí Bvlgari Serpenti.

Lvcea_bridge

Kolekce, nabízející dvanáct různých stylů, je na první pohled velice všestranná, jednotlivé hodinky lze s jistotou využít pro kteroukoli denní příležitost, na denní i večerní nošení. Najdeme v ní modely v klasickém ocelovém provedení, ale také prvky růžového zlata včetně pravých diamantů.

Lvcea_black_1_creative

Samozřejmostí jsou také římské číslice, které jakoby odkazovaly na historické nástroje času – solární kvadranty tvořící hodiny, které byly poprvé objeveny ve starověkém Egyptě a později ve starověkém Řecku a Římě.

Foto: Archiv firmy