Kabelky, obuv, šperky i sluneční brýle hrály během posledních dní MBNYFW hlavní roli. Pokud jste chtěli v davu alespoň trošku zaujmout, bylo nutné doladit celek zajímavou „drobností“. Možná jste si dámy ještě nezvykly, že kabelku není třeba ladit k obuvi, avšak za „velkou louží“ tuto informaci berou za samozřejmost a zároveň i na ní staví své outfity.

Barvy také hrají prim. Jakmile použijete do svého modelu více barev, které se vyloženě netlučou, zazáříte mnohonásobně více, než byste možná předpokládala. Proužky, kroužky nebo čtverečky? Je to jedno, mixujte, míchejte a bavte se. Móda je hra, která by vás měla naplňovat, nikoliv rozčilovat.

024

V nejlepších outfitech nechyběly ani materiály z kůže, klasické společenské halenky, avšak zároveň byly k vidění třásně, zvonové nohavice, široké klobouky či postavičky z animovaných seriálů. A ano, ponožky v pantoflích dnes také letí. Overaly, brýle z šedesátých let i minimalismus nechyběly, a řadily se mezi nejlepší prvky outfitů v ulicích vůbec.

RVK03

Nejen na módních molech, ale i na chodníku tak byla k vidění plejáda světových značek, které nepřišly představit modelky, avšak zcela „normální smrtelnice“.

O to zajímavější podívaná to byla. Shluk mnoha módních vkusů na jednom místě potěšil oko i módní srdce. Nakonec, zažít pravou atmosféru světového módního týdne, nutí k zamyšlení a pořízení toho nejlepšího outfitu. Ostatně, kdo by chtěl v rámci MBNYFW splynout v davu a nebýt vidět?

Foto: Profimedia.cz, WWD