Vánoční inspirace

Náušnice, které byly ozdobou outfitů přehlídky Prada S/S 2016 se staly jednou z ikonických a neopomenutelných momentů týdne módy v Miláně. Ve tvaru vánoční baňky zdobené flitrovými aplikacemi jsou hravým prvkem každého modelu. Zkuste takovýto kousek kombinovat například s mohérovým neutrálním svetrem a trendy džínsy.

092515-statement-earring-lead

Drahokamy

Trend, který se z populárních náhrdelníků přenesl na ušní lalůčky spadá do škatulky “nejnositelnější”. V podání Gucci se poté dá mluvit o extravagantním kousku hodného pozornosti. Nejlépe je kombinujte s jednoduchými a čistými topy, které vyzdvihnou barokní honosnost tohoto doplňku.

092515-statement-earring-5

Plexi umění

Plexi-sklo je jedním z nejaktuálnějších trendů v doplňcích, které jsme mohli vidět nejen v podobě náušnic, ale i stylových podpatků a psaníček. I když jsou materiálově vhodnější do teplejších dnů, nebojte se minimalistický kousek zařadit i do zimního šatníku. Bílá košile od Proenza Schouler se perfektně snoubí s minimalistickými náušnicemi. Plexi varianta v podání Moschino je poté víc bláznivá, hravá přesně tak, jak jen Jeremy Scott umí trendy podat.

092515-statement-earring-1

Foto: Facebook.com; Pinterest