Po náročném víkendu, který se nesl v duchu velkolepého hudebního festivalu Coachella (o kterém se více zmíníme v neděli), přišly na řadu o něco více elegantní modely pastelových barev, které hlasitě avizují příchod teplejšího ročního období.

Emma Watson a Chloe Moretz to vzaly pěkně od podlahy a zvolily růžové modely z dílen Narciso Rodriguez a Christopher Kane kolekcí jaro/léto 2014. Svým outfitem také mnohé nadchla herečka Cameron Diaz oblečená do krátkých černých šaty se zajímavě řešeným dekoltem od Stelly McCartney doplněné o lodičky od Manola Blahnika.

emma watson

Jednou z předních společenských událostí hostila značka Chanel v rámci oslav filmového festivalu Tribeca. Logicky tak dámy přicházely jedna po druhé oděné do posledních kousků tohoto mocného impéria, v čele s modelkou Lily Aldridge či Joan Smalls. Blýskla se ale také česká zástupkyně Karolína Kurková.

karolina

Ve stejný den se v New Yorku konala událost Live Arts Gala, kterou si nenechala ujít Claire Danes, oblékla výrazné šaty Prada. Na premiéře filmu Spider-Man 2 nemohla samozřejmě chybět Emma Stone, zvolila výrazné šaty Chanel z kolekce podzim/zima 2014, které zkombinovala s botkami Christian Louboutin.

1c14999957a5d964a7c71ea61f30e71e

Foto: Pinterest, WWD