Předlohy pro červnová vydání magazínů se nesou jednoznačně v symbolech nejteplejšího ročního období. Obálky jsou posety květinami, modelky často pózují na pláži v průsvitných šatech či přímo v moři v těch nejtrendovějších plavkách.

Přesně takovou tématiku si nenechalo ujít ani britské vydání Vogue, vsadilo na modelku Kate Upton, kterou obléklo do dvojdílných plavek značky Dolce & Gabbana. To u sousedů v Holandsku mají červenou zelené jednodílné plavky, které lze obdivovat na modelce Ymre Stiekama.

Příjemným překvapením je také obálka Elle Quebec, v černých plavkách s úsměvem od ucha k uchu je na ní vyfocena modelka s opravdu ženskými křivkami Ashley Graham.

071aa88acf1dc95f345969bc97b63de2

Vždy zaneprázdněná Angelina Jolie se nechala zvěčnit na obálce americké verze, kterou si pro tentokrát vzal na starost Hedi Slimane.

Nezapomeňme zmínit Victorii Beckham a obálku Business of Fashion, Jennifer Lawrence a americkou Marie Claire či usměvavou Kate Middleton na obálce Tatler. Květy ve vlasech má Meghan Collison v japonském Numero Magazine, jako nevěstě to zase sluší Olivii Palermo v červnovém Brides Magazine.

Foto: Pinterest.com