NYFW: Móda před Lincoln Center

/ Redakce

Týden módy v New York City dospěl ke svému konci, v nás ovšem zůstala řada vzpomínek. Nejen na prezentované modely, ale také všechny další inspirující osobnosti, které byly během několika dní zachyceny.

Vypadá to, že je to vůbec naposledy, co se místní týden módy konal v prostorách honosného Lincoln Center, jelikož od něj odstupuje hlavní sponzor Mercedes-Benz. V září se tedy dočkáme velké změny a věříme, že nová lokalita bude stejně, ne-li více reprezentující a vhodná pro tento typ události.

305A5544

Celý týden provázely teploty hluboko pod nulou, často doplněné hustým sněžením a někdy proto nepomáhal ani huňatý kabát s kvalitní podšívkou nebo to největší kafe ze Starbucks. Jednotliví návštěvníci si ovšem i s tímto nepříjemným faktem poradili chválihodně, a všudypřítomní fotografové měli opět co na práci.

taw16

Prostory Lincoln Center tak vyplnily především originální bundičky, kožichy a kabátky doplněné o úzké kalhoty nebo dlouhé sukně.

Prim ovšem hrály výrazné doplňky – puntíkované deštníky, huňaté čepice, objemné klobouky, kárované šály a rukavice, velké barevné kabelky nebo zajímavá obuv, kvůli které je možná řada návštěvníků dneska v posteli s chřipkou. Ne nadarmo se říkává “parádo, trp”!

taw-ny19

Foto: WWD (Ryan Kibler)