Úchvatný Oscar de la Renta oslovil modelky Kate Bogucharskaia, Patricija Motiejunaite a Iris Van Berne, aby se staly tvářemi jeho podzimní kolekce. Za fotoaparát se postavil Jean Roy a vznikla úchvatná série fotografií, které mají nádech podzimní atmosféry..studené, ale okouzlující.

Stella McCartney nám svou kolekci představuje paradoxně v průzračném bazénu připomínající období léta. Stella nejspíše nechce ani na podzim opustit kouzlo léta. Kampaň, ve které sehrály hlavní roli modelky Suvi Koponen a  Chiharu Okunug, nafotilo duo Mert&Marcus Piggott.

Zástupci značky Proenza Schouler povolali ke spolupráci fotografa Davida Simse a modelku Sashu Pivovarovu. Pod taktovkou tohoto týmu vznikla skutečně výjimečná a na první pohled velice tajemná reklamní kampaň.

Britská ikona Burberry vsadila na jistotu v podobě fotografa Maria Testino a herečky Sienna Miller. Výsledek je jak jinak než dokonalý.

Novou kampaň pro francouzský dům Louis Vuitton nafotil slavný Steven Meisel. Na fotografiích zachytil překrásné modelky Carolyn Murphy, Karen Elson, Gisele Bundchen a Isabeli Fontana.

Ve fotogalerii si rovněž nezapomeňte prohlédnout i další kampaně jako například Gucci nebo Alexander McQueen.

Foto: Archiv firem