Do práce

Najděte ten správný balanc mezi neutrálními kousky a těmi vzorovanými, klasických střihů. Na vzoru v podstatě nezáleží, jen dbejte na to, aby to splňovalo etiku pracovního dresscodu – takže žádné závratné výstřihy a příliš odhalená kůže. Letošek je pojat velmi zábavnou formou, takže se mezi sebou nebojte míchat i různé potisky, které dodají na osobitosti. Například puntíkové kalhoty s jemně kostkovanými lodičkami působí naprosto úžasně!

67e53fb385c910214b2b121121e950a4

 

Na večeři

Večeře ve stylové restauraci si žádá stylový outfit. Co takhle zkusit kostkovaný vzor? Minimalismus je aktuálním trendem, který přešel z letní sezóny. Navíc se zde můžete vyřádit na doplňcích v podobě výrazného psaníčka nebo bižuterie. Dolaďte outfit jednoduchou pencilkovou nebo kruhovou sukní a kozačkami nad kolena. Nyní jste připravena na stylovou večeři nejen s přáteli!

Stylový víkend

Víkendové outfity se nesou především v pohodovém a ležérním stylu. V tomto případě není nic jednoduššího než si navléct klasické džíny a objemný teplý svetr. O víkendech je zajímavé experimentovat s různými aztéckými potisky, které dodají etnický boho nádech celému outfitu. Rozhodně jsou v kurzu.

f330993a9e446774eb24485db995dfe7

Na výjimečnou událost

Takové romantické výročí se dá oslavit vycházkou a outfitem, který je nepochybně vybraný pro tuto příležitost. Srdíčkový potisk v podání Burberry je neobvyklou obměnou puntíkového vzoru. Navíc kožená sukně dodá ten pravý sladký, ale sexy efekt, který udělá komplet jedinečným.

00milan-fashion-week-street-2263

Zdroj: Pinterest, Tumblr