A jelikož jsme si i my v redakci oblíbily bloggerský styl, dnes bych vám ráda představila několik pouličních fotografií amerických bloggerek, které mají v rukávech nejeden tip pro váš šatník, a chytře tak dokážou vytvořit bezchybný styl pro každou příležitost.

Jak je vidět, nesmrtelnou klasikou zůstávají stylové tmavě modré džíny, které vás zachrání vždycky, pokud si právě nebude vědět rady. A vůbec se nebojte zvolit o číslo větší, nebo si vypůjčete jedny od svého protějšku a stáhněte je výraznějším páskem.

Dalším kouskem je bílý top nebo košile klasického střihu, po které sáhnete při cestě do práce nebo na zábavný den s přáteli. Jakmile se po večerech lehce ochladí, využijete nadčasový černý blejzr nebo křivák z kvalitního materiálu.

Trefou do černého jsou také lodičky v tělové barvě a univerzální kabelka nebo psaníčko bez zbytečných detailů a křiklavých aplikací. Do těchto kousků se nebojte investovat, jelikož vám takové doplňky vydrží celou věčnost. Pokud upřednostníte kvalitu nad kvantitou, tak se nemusíte vůbec bát, že vám kvůli hromadě neunositelných věcí začne praskat skříň ve švech.

K pudrovým, bílým a černým kouskům oblečení ale občas zvolte také nápaditější kombinaci. Řada bloggerek často nosí zvířecí nebo květované potisky, červené detaily nebo kovové cvočky na ramenou. A pokud se výraznějších prvků bojíte, pohrajte si alespoň delší chvíli se svým účesem, zvolte jinou barvu rtěnky nebo tvářenky.

Nikdy ovšem nezapomínejte na pohodlnost, protože jedině v příjemně padnoucím oděvu budete na své okolí působit stylově, vyrovnaně a plná sebevědomí. Připravena vyrazit do ulic?

Foto: Facebook.com