Župan

Jednoduchý outfit sestavený z páru padnoucích džínsů a bílé košile oživte hedvábným vzorovaným župánkem. Tento trik vám prozáří chmurný den svou nápaditostí. Noste jej na vycházku s kamarádkami, ale i při méně formální práci, kde si budete moci dopřát přece jen trošku toho domácího pohodlí.

Frida-Gustavsson-by-STYLEDUMONDE-Street-Style-Fashion-Photography_MG_9114-700x1050

Komplet

Set kalhot s košile patří mezi odvážnější varianty. Takovýto outfit je vhodný především na velmi excentrické módní akce. Na denní nošení tedy není příliš ideální. Pokud se ovšem pro tuto variantu rozhodnete, zvolte kousky kvalitních materiálů, které outfit vyzdvihnou.

pajama-dressing-paris-new-york-fashion-week-fw-12-126

Košile

Klasická košile pánského střihu je trendem posledních let i v dámském provedení. Při tvoření outfitu stačí doplnit košili jednoduchými kalhoty a podzimní kotníkovou obuví.

main.original.585x0-2
Kalhoty

Kousek, se kterým je nejvíce zábavy, dojde-li na sestavování outfitu. Kombinujte je s mohutným kašmírovým svetrem, formální košilí, nebo splývavou halenkou. Možností je nespočet. Základem jsou ovšem výrazné vzorované kalhoty, které nikdo nepřehlédne!

street-style-pajama-and-sweater

Noční košilka

Noční košilku jsme mohli vidět na módních molech již před pár lety v podání Saint Laurent, Jean Paul Gaultiera nebo Donny Karan. Nyní se vrací v plné kráse se spoustou krajek a rafinovaných dekorů. V tomto případě je nejlepší volit ke košilce mohutný svetr a trendové kozačky nad kolena. Pro večerní verzi kombinujte šaty s formálním prodlouženým sakem a páskovými lodičkami.

song-of-style-slip-dress-turtleneck-2

 

Foto: Pinterest.com