A tak ještě chvíli zůstaneme u té módy letní. I v září má být teplotně nadprůměrné, takže do podzimních kostýmků a kabátků se ještě chvíli asi neoblékneme. Proč si tedy ještě neudělat malou letní radost, když navíc se slevou 50%? Luxusní butik DUSNI3 stále nabízí fantastické kousky například v podobě unikátních sandálků a tzv. žabek., o kterých muži velmi často tvrdí, že působí velmi „asexuálně“.

Věřte, že nemají pravdu a pokud sáhnete po francouzské značce Mistique, neprohloupíte. Tvůrci těchto sandálků vytvořili z obyčejné letní boty mimořádný kousek, který působí na noze spíše jako šperk než nucené pokrytí vašeho chodidla. Nádherné kameny různých barev designově zasazené vytvoří z obyčejné letní obuvi trendy kousek, na který každý muž musí změnit názor.

IMG_8668-copyIMG_8669-copy

Butik DUSNI3 však nabízí mnohem více. Pokud máte chuť ocenit a podpořit ruční práci řemeslníků ze zemí 3 světa, pak rozhodně nepřehlédněte sandálky Laidback London. Tyto botky vznikají právě v rukách afrických řemeslníků. Podle pravidel fair trade pomáhá jejich výroba rozvíjet tamní ekonomiku a zajišťuje dělníkům spravedlivý výdělek. A to je věc, která je v těchto končinách světa věcí absolutní priority. Pomůžete tak mnohem více než jen přispěním na charitu. Takto především oceníte jejich úsilí a snahu svou situaci řešit sami. Navíc jsou tyto sandálky vyráběny pouze ručně za využití lokálních surovin. Jsou velmi pohodlné i stylové, takže vlastně o charitě nemůže být ani řeč. Koupíte si „nadčasovku“, kterou s radostí obujete i další léto a zaplatíte za ni pouhých 790 Kč.

971660_364860623640190_2067958909_n

Foto: Kamila Písaříková, archiv DUSNI3