Styl módních redaktorek za studentský budget

/ Redakce

Leandra, Taylor, Miroslava, Shiona a Anna. Pokud sledujete módu ulice, jistě víte, že se jedná o jedny z nejsledovanějších novodobých módních ikon. Často obdivujeme jejich bezchybný a nápaditý styl a myslíme, že jej s nízkým rozpočtem nedokážeme ani zdaleka napodobit. Není tomu tak! Věřte, že dnešní řetězce fast fashion módy přichází na trh s trendy, které určují slavní designéři. Prim tohoto sektoru hrají především značky jako Zara, Mango, Lindex, COS a H&M, které nám umožňují být nositelkami výjimečného stylu bez potřeby vysokého rozpočtu.

Leandra Medinezakladatelka webu Man Repeller

Zakladatelka Leandra, která původně začala formou blogu, je známá především svým minimalistickým stylem doplněným pokaždé o zvláštní módní doplňky. V poslední době k ní také nepochybně patří zkrácené zvonové kalhoty. Najdete je dnes v téměř každém stylovém obchodě. Lichotivé kalhoty prodlužující figuru kombinujte například s jednoduchým topem a vlněným kabátem pro sofistikovaný, ale zároveň sportovní look.

Screen Shot 2015-11-02 at 04.10.44

Must: Zkrácené zvonové kalhoty, H&M

hmprod-6

Taylor Tomasi Hill, kreativní ředitelka Moda Operandi, Former Style a ředitelka sekce doplňků v Marie Claire

Ředitelka sekce doplňků, Taylor Tomasi, si svůj titul zajisté zasloužila. Šatník nesoucí se především na neutrálních vlnách bravurně doplňuje nápaditými doplňky v podobě výrazných šperků. Co se týká vzhledu, u šperků je třeba si dávat pozor. V obchodech najdeme nespočet bižuterie, která ne vždy vypadá jako ze šperkařské dílny. Dbejte především na barvu kovů, která by neměla být příliš zářivá.

Screen Shot 2015-11-02 at 04.04.35

Must: Výrazný šperk, H&M

hmprod-7

Miroslava Duma, freelance redaktorka, redaktorka Harper’s Bazaar Russia

Redaktorka s nezapomenutelným sestřihem je další představitelkou minimalistického odívání. Na takovýto styl se zaměřují značky jako Zara a COS, které své kolekce míří právě jednoduchým, ale efektním směrem. V šatníku Miroslavy nechybí proužky všech provedení a kolové sukně, které jsou hitem napříč všemi sezónami. Kombinovat takovýto kousek je naprostá hračka. Jednoduchý úzký top vybalancuje objemnou sukni, kterou stačí doplnit o kotníkové boty na podpatku.

Screen Shot 2015-11-02 at 04.06.38

Must: Vzorovaná sukně, H&M

hmprod-5

Shiona Turini, módní ředitelka Cosmopolitan

Mezi Shionini nejoblíbenější kousky patří široké kalhoty. Tento střih svědčí ženám s křivkami a prodlužuje postavu. Navíc je to kousek, který můžete nosit od jara do zimy, aniž by jste působily nemístně. Zvolte například neutrální tmavě modrou, která zůstane evergreenem.

Screen Shot 2015-11-02 at 04.14.32

Must: Palazzo kalhoty, H&M

hmprod-3

Anna Dello Russo, kreativní konsultantka pro Vogue Japan

Italská ikona patří mezi ty nejextravagantnější. V jejím šatníku rozhodně nechybí výrazná saka, vesty a doplňky, které její styl charakterizují. Heslem “risk je zisk” se zajisté při její výšce kreativity jistě vyplatí řídit. Značky jako Mango, H&M nabízí širokou škálu vest a dlouhých tunik, které vytvoří pohyb v outfitu. Nezapomeňte ale, že při stále nově vycházejících trendech tyto kousky časem omrzí. Proto není nutno za ně platit celou měsíční výplatou.

Screen Shot 2015-11-02 at 04.08.53

Must: Zajímavá vesta, H&M

hmprod-4

Zdroj: Pinterest, Archiv firem