Leandra Medinezakladatelka webu Man Repeller

Zakladatelka Leandra, která původně začala formou blogu, je známá především svým minimalistickým stylem doplněným pokaždé o zvláštní módní doplňky. V poslední době k ní také nepochybně patří zkrácené zvonové kalhoty. Najdete je dnes v téměř každém stylovém obchodě. Lichotivé kalhoty prodlužující figuru kombinujte například s jednoduchým topem a vlněným kabátem pro sofistikovaný, ale zároveň sportovní look.

Screen Shot 2015-11-02 at 04.10.44

Must: Zkrácené zvonové kalhoty, H&M

hmprod-6

Taylor Tomasi Hill, kreativní ředitelka Moda Operandi, Former Style a ředitelka sekce doplňků v Marie Claire

Ředitelka sekce doplňků, Taylor Tomasi, si svůj titul zajisté zasloužila. Šatník nesoucí se především na neutrálních vlnách bravurně doplňuje nápaditými doplňky v podobě výrazných šperků. Co se týká vzhledu, u šperků je třeba si dávat pozor. V obchodech najdeme nespočet bižuterie, která ne vždy vypadá jako ze šperkařské dílny. Dbejte především na barvu kovů, která by neměla být příliš zářivá.

Screen Shot 2015-11-02 at 04.04.35

Must: Výrazný šperk, H&M

hmprod-7

Miroslava Duma, freelance redaktorka, redaktorka Harper’s Bazaar Russia

Redaktorka s nezapomenutelným sestřihem je další představitelkou minimalistického odívání. Na takovýto styl se zaměřují značky jako Zara a COS, které své kolekce míří právě jednoduchým, ale efektním směrem. V šatníku Miroslavy nechybí proužky všech provedení a kolové sukně, které jsou hitem napříč všemi sezónami. Kombinovat takovýto kousek je naprostá hračka. Jednoduchý úzký top vybalancuje objemnou sukni, kterou stačí doplnit o kotníkové boty na podpatku.

Screen Shot 2015-11-02 at 04.06.38

Must: Vzorovaná sukně, H&M

hmprod-5

Shiona Turini, módní ředitelka Cosmopolitan

Mezi Shionini nejoblíbenější kousky patří široké kalhoty. Tento střih svědčí ženám s křivkami a prodlužuje postavu. Navíc je to kousek, který můžete nosit od jara do zimy, aniž by jste působily nemístně. Zvolte například neutrální tmavě modrou, která zůstane evergreenem.

Screen Shot 2015-11-02 at 04.14.32

Must: Palazzo kalhoty, H&M

hmprod-3

Anna Dello Russo, kreativní konsultantka pro Vogue Japan

Italská ikona patří mezi ty nejextravagantnější. V jejím šatníku rozhodně nechybí výrazná saka, vesty a doplňky, které její styl charakterizují. Heslem “risk je zisk” se zajisté při její výšce kreativity jistě vyplatí řídit. Značky jako Mango, H&M nabízí širokou škálu vest a dlouhých tunik, které vytvoří pohyb v outfitu. Nezapomeňte ale, že při stále nově vycházejících trendech tyto kousky časem omrzí. Proto není nutno za ně platit celou měsíční výplatou.

Screen Shot 2015-11-02 at 04.08.53

Must: Zajímavá vesta, H&M

hmprod-4

Zdroj: Pinterest, Archiv firem