Rodačka z Los Angeles Jennie Kwon vyrůstala v uměleckém prostředí, věnovala se hře na housle a se svým koníčkem se rozhodla prosadit na prestižní hudební konzervatoři. Jak to ale bývává, všechno se bohužel jednou omrzí, a Jennie se proto rozhodla vzdělávat i docela jiným směrem – vrhla se na studium podnikového práva. Jako úspěšná a uznávaná advokátka ovšem časem založila rodinu. A to byl přesně pravý čas na to, aby se v ní opět probudil její umělecký duch.

Po narození dvojčat, tak vzniká firma Jennie Kwon Design, zrozená z perfektní kombinace nevinnosti a krásy čerstvě narozených potomků. Jennie se přímo v Los Angeles pustila do designování ručně vyráběných šperků, jako jsou prstýnky, náramky, náhrdelníky a také náušnice, samozřejmě z těch nejkvalitnějších materiálů.  Jedná se o unikátní promyšlené kousky, jež jsou navrženy s notnou dávkou elegance a hlavně nositelnosti pro každou příležitost a během kterékoliv denní aktivity.

Jennie tvrdí, že jednotlivé šperky v sobě kloubí umění, krásu a vizi, která ji obklopuje každý den. Říká, že záměrně navrhuje poměrně jednoduché kousky, ale s velice efektním a lehce rozpoznatelným designem. Minimalistické, kovové, charismatické a včetně roztomilých ozdůbek. Ideální pro letní parádu. Co myslíte?

Foto: Archiv Jennie Kwon