Šikovné ručičky této dámy vylepšují její vlastní kolekce obuvi a to tak, že jim vlastnoručně oživuje podrážky. Již dávno neplatí, že pouze povrch boty musí být krásný a uhrančivý, Taylor přišla s novinkou, po které touží mnoho žen.

„Bláznivá blondýna z Jižní Kalifornie“, jak se sama Taylor často nazývá, spolupracovala se známými firmami, jako jsou Quiksilver, pro které navrhovala pánskou kolekci, Dragon, Bell Helmets či SkullCandy. Nasbírala spoustu drahocenných zkušeností a po účinkování v reality show Project Runway, kde soutěží neznámí a nadějní návrháři, se rozhodla pro vlastní kolekce bot.

Taylor Reeve

Chtěla však něco jedinečného a osobitého, co jasně vystihne její „podpis“ na každém kousku, který navrhne. Netrvalo dlouho a vlastní myšlenky dokázala zformovat do jasné představy.

Zajímavé podrážky pro její představy nebyly dost a tak po nich začala malovat. Že jsou její kresby propracované a originální je zcela nesporné. Malůvky podobné těm z komiksů si okamžitě zamilovaly stovky žen. Na první pohled obyčejné lodičky na ten druhý důmyslné kousky, které křičí osobitým a sexy vzhledem.

08

Podrážky poseté očima, rty, lebkami, ale rovněž ptáčky, postavičkami žen, zvířaty či indiány. Na co si vzpomenete, na podrážkách také najdete.

Ambiciózní Taylor a její nádherné ruční práce najdete na její webové stránce www.taylorsays.com. Za nás jsou její boty skutečně živé, výstřední a zábavné, co říkáte?

1488236_467674900008909_1502451347_n

Foto: Facebook.com/Taylor Reeve