Námořnická modř+krémová

Námořnická kombinace je trendy i v zimě. Upusťte u těchto barev fantazii a dopřejte svému outfitu rovněž “mix and match” kontrastních vzorů.

Untitledn-1

Stříbrná+bledě modrá

Pokud sháníte nekonvenční kombinaci, poté metalická stříbrná s šedou nebo bledě modrou je to, co hledáte! Takovou stříbrnou sukni můžete skvěle nosit na stylovou párty, ale i na koktejl s kamarádkami. A modrý svetřík dodá outfitu na ležérnosti

Untitled-1

Noční modř+cihlová 

Noční modř a cihlová jsou v barevné škále naproti sobě. Tím, že mezi nimi vzniká kontrast, tak k sobě krásně ladí. V podání Sienny Miller jsou cihlové kožené kalhoty s pleteným svetříkem naprostou jedničkou.

hbz-listicle-6

Šedá+červená

Červená dodá neutrální šedé nečekaný twist. Zkuste na tuto kombinaci aplikovat letošní trend. Červený rolák a šedý kabát budou zářit mezi nevýraznými outfity kolemjdoucích na ulici!

hbz-listicle-2

Žlutá+hnědá

Nádech sedmdesátých let v kombinaci kanárkově žluté a hnědé je netypickou, ale zároveň velmi zajímavou trendovou kombinací. Na všední den ji můžete interpretovat outfitem složeným z džínsů, bílé košile, žlutého kabátku a hnědých kotníčkových bot.

hbz-listicle-3

Šeříková+velbloudí béžová

Country šik kombinace barev jakou je šeříková a velbloudí béžová dokáží vytvořit look inspirovaný americkým divokým západem. Tuto neobvyklou kombinaci reprodukujte béžovou koženou sukní doplněnou o modrou košili. S takovýmto outfitem nepohoříte ani u striktního pracovního dresscodu.

hbz-listicle-4

 

Zdroj: Facebook, Tumblr