Každá sezóna přináší něco odlišného, různé geometrické tvary, motivy, barvy i celkový styl. Nízký pas u kalhot i sukní propukl jako velký hit hned do několika sezón jdoucích po sobě, avšak tomu již nastala přítrž. Je načase na malou změnu.

Kalhoty i džíny s vysokým pasem stoupají na žebříku popularity. Jsou rafinované, dokážou prodloužit nohy, zúžit pas a sluší všem postavám. Elegantně do nich zastrčte košili či halenku a máte rychlý a jednoduchý outfit do práce, na nákup i na schůzku.

VS6

Sukně s vysokým pasem dokážou posloužit hned víceúčelově. Klasické, áčkové i zavinovací, na tvaru nezáleží, díky vyššímu pasu dokáží zakrýt větší bříško i boky. Svěžest celému modelu dodáte květinovým vzorem či teplými, letními barvami.

Vyšší pas dnešní doby jistě hledal inspiraci v šedesátých letech. Šaty s barevnými pásky v pase byly doslova hitem. Zúžený pas tedy nemusíte hledat jen pomocí kalhot nebo sukní, plně ho vynahradí i šaty či delší košile, samozřejmě řádně vypasované.

Delpozo

Delpozo

Své přináší v dnešní době i overaly. Prvotní strach, že budete vypadat, jako v pyžamu, hoďte klidně za hlavu. Rovněž zvýrazněný pas dodá postavě na výšce i hubenosti. Budete se cítit skvěle.

Pixie Lott

Sami tak vidíte, že ženský pas hraje v módě důležitou roli. Ačkoliv se od něj návrháři občas na chvíli odkloní, zase se k němu rychle vrátí a nejedna celebrita si to plně uvědomuje jako například zpěvačka Beyoncé, která mezi superštíhlé rozhodně nepatří.

Beyonce posts a series of Selfies

 Foto: Profimedia.cz