Italská ikona Fendi opět sází na nadčasovost a klasiku, díky které tuto značku na první pohled rozpoznáte. Dominantní barvou je opět hnědá a nechybí ani logo znak FF. Další italská ikona Moschino si opět s vámi pohrává. Její hravost je vidět na každém kousku zimní kolekce, která není až tolik barevná, vévodí ji spíše černobílé kombinace, nicméně je díky nápisům a jiným motivům opět lehce extravagantní. Hravost je však v zimě důležitá, díky ní nepodlehne tak snadno depresím, které se v tomto období značně často dostavují.

Pokud však dáváte přednost klasice, eleganci a jednoduchosti, pak vsaďte na francouzský dům Dior nebo italskou legendu Valentino Garavani. Šálami těchto značek nemůžete šlápnout vedle a vaše elegance vám i v zimě vydrží. A pokud  máte rádi ležérnost, pohodlnost a skutečně velké teplo, vyberte si pletenou čepici od věhlasného Johna Galliano, tu nelze přehlédnout ani v té nejhustší vánici.

Ani boty nemohou v zimě strádat a je škoda je uzavřít v klasických lyžařských botách. I kožené polokozačky dokážou zahřát a vy zůstanete stále dámou.