Výrobci této značky využívají nejnovějších technologií jako například revoluční tepelnou nano izolační vrstvu AERO Therm či nepromokavé peří QuixDown. Jejich výrobky jsou tak velmi spolehlivé i v těch nejextrémnějších podmínkách. Henrik Windstedt, Robban Olsson, Stina Jakobsson a spol., to je profesionální lyžařský tým PeakPerformance. Všichni jsou špičkovými lyžaři, které spojuje nadšení pro sport, ale také respekt k přírodě. Společně produkty testují a pomáhají tak týmu designérů dotáhnout kolekci vždy k naprosté dokonalosti.

Pokud tedy patříte mezi milovníky zimních sportů, neměla by vám jejich lyžařská kolekce, která je právě na prodejnách, uniknout. Kolekce PeakPerformance nejsou určené striktně jen pro zimní sporty. Pro jarní sezonu si tato značka připravila kolekci pro fandy golfu, cyklistiky, běhání a horské turistiky. Prostě každý, kdo má dobrodružné srdce a rád tráví čas v přírodě, si najde ten svůj oblíbený kousek.

PeakPerformance

Pojďte nyní společně nahlédnout do její historie a zkusme zjistit, kde se vlastně vzalo heslo charakterizující značku od samotného počátku až doposud. To heslo zní až podezřele jednoduše: Lyžaři lyžařům. V roce 1986 se tři nadšení lyžaři rozhodli opustit svá dosavadní zaměstnání a ve švédském středisku Åre si založili vlastní firmu. Od samého počátku se veškeré jejich úsilí zaměřilo na výrobu sportovního oblečení z vysoce funkčních inovativních materiálů. Tvořili vždy s důrazem na kvalitu, s přírodou jako hlavním zdrojem inspirace. Jejich cílem je dělat výrobky, které se jim líbí, chtějí je sami nosit a především se na ně mohou spolehnout i v těch nejextrémnějších podmínkách. Asi proto se značka PeakPerformance stala nejznámější skandinávskou sportovní značkou a získala si tak i světoznámost.

V Praze najdete prodejny v nákupním centru Chodov a Metropoli Zličín. Lyžařská sezona je zatím na svém počátku a je načase se na ni připravit.

Foto: Archiv firem