Jane Fonda
Pomyslnou vítězkou červeného koberce se za nás stává ikonická herečka, Jane Fonda. Její krémová róba s volánkovou aplikací pařížského módního domu, Saint Laurent, skvěle snoubí mladistvý vzhled a eleganci zralé dámy. S postavou manekýnky to zkrátka nemohla být trefa vedle.
Bodování 11/10

Jane Fonda

Katy Perry
Slaďoučká zpěvačka Katy Perry nemohla jinak, než přijít v róbě barvy cukrové vaty z kolekce Miuccii Prada. Gipsy look zpěvačce příliš nelichotí a ani pompézní účes si s outfitem a diamantovými šperky příliš nehraje do karet. Ale oceňujeme padnoucí střih.
Bodování 6/10

Katy Perry

Lady Gaga
Excentrická zpěvačka italsko-americké národnosti se ukázala v sametových večerních šatech, jak jinak, než italského módního domu Versace. Jak je pro ni typické, nenosí žádný “pásový” kousek. Gaga si róbu nechala speciálně pro předávání cen Golden Globe navrhnout a ušít tak, aby byla jedinečná jako obvykle. Jedinečnost při výběru róby inspirovanou Grace Kelly se jí vyplatila i v kariéře, získala cenu za film American Horror Story! Gratulujeme!
Bodování: 8/10

Lady Gaga

Heidi Klum
Zářící Top modelka si pro své velkolepé entrée zvolila třásňové šaty metalické stříbrné barvy značky Marchesa. Černý pásek zvýraznil siluetu a my oceňujeme také detail laku na nehty, který dokonale ladí k náušnicím.
Bodování: 10/10

Heidi Klum

Kate Hudson
Jednu z netradičních rób oblékla herečka Kate Hudson. Ta zvolila žakárové šaty populárního amerického designéra Michaela Korse. Herečka se výběrem tónu trefila do barvy svojí pleti, což zdárně tvořilo “nahý look”, který je již nějakým rokem ozvláštněním společenských událostí. Zajímavým akcentem outfitu byl černý lak na nehtech, který s róbou jednoznačně kontrastoval.
Bodování 9/10

Kate Hudson

Jennifer Lopez
J-Lo přišla v kanárkově žluté róbě italského módního domu Giambattista Valli. Není ani třeba dodávat, že tento odstín jí dokonale zvýraznil opálenou pleť! Střih zpěvačce náramně slušel, decentně zvýraznil její přednosti a nechal ji díky hlubokému rozparku nonšalantně projít po červeném koberci. Rudá rtěnka a diamantové šperky skvěle doladily tyto jedinečné šaty.
Bodování 10/10

Jennifer Lopez

Zdroj: WWD