ChOO.08 concept

/ Redakce

Ihned po skončení oblíbeného hudebního festivalu Coachella se Hollywood začal připravovat na další, přece jen mnohem více elegantní událost. Los Angeles je přece městem nových začátků…

Konkrétně byla na programu oslava znovuotevření butiku britské značky Jimmy Choo s názvem ChOO.08 concept, na proslavené ulici Rodeo Drive, jehož podobu navrhlo David Collins Studio. Hosté tak byli nuceni vyměnit volné tuniky, džínové kraťasy a květiny ve vlasech za elegantnější oděv.

Kreativní ředitelka značky, Sandra Choi, zasněně rozjímala nad splněním jejího dalšího snu, zatímco uspořádanou house párty v soukromé rezidenci mexického umělce zaplňovaly hvězdy světového formátu.

Nechyběla mezi nimi například Kate Bosworth, Camilla Belle, Zoë Kravitz či Mandy Moore, které později dodaly: „Zbožňujeme fakt, že boty značky Jimmy Choo vypadají tak nebezpečně a přesto jsou pohodlné. Možná, že nejsou nejlepší variantou pro dlouhé vzdálenosti, proto raději sedíme.“

K mikrofonu se dostala britská hudební kapela Bastille, stejně tak i Solange Knowles, kteří společně v prostředí zahrady přiměli všechny zúčastněné pošlapat svými tanečními kroky přísně střižený trávník.

Alkohol tekl proudem, nechyběl kaviár ani porce minirizota a všichni londýnští hosté se shodli na tom, že se již nemohou dočkat uvedení vlastního butiku, který své dveře otevře v londýnské Bond Street již tento podzim.

Foto: WWD