Konkrétně byla na programu oslava znovuotevření butiku britské značky Jimmy Choo s názvem ChOO.08 concept, na proslavené ulici Rodeo Drive, jehož podobu navrhlo David Collins Studio. Hosté tak byli nuceni vyměnit volné tuniky, džínové kraťasy a květiny ve vlasech za elegantnější oděv.

Kreativní ředitelka značky, Sandra Choi, zasněně rozjímala nad splněním jejího dalšího snu, zatímco uspořádanou house párty v soukromé rezidenci mexického umělce zaplňovaly hvězdy světového formátu.

Nechyběla mezi nimi například Kate Bosworth, Camilla Belle, Zoë Kravitz či Mandy Moore, které později dodaly: „Zbožňujeme fakt, že boty značky Jimmy Choo vypadají tak nebezpečně a přesto jsou pohodlné. Možná, že nejsou nejlepší variantou pro dlouhé vzdálenosti, proto raději sedíme.“

K mikrofonu se dostala britská hudební kapela Bastille, stejně tak i Solange Knowles, kteří společně v prostředí zahrady přiměli všechny zúčastněné pošlapat svými tanečními kroky přísně střižený trávník.

Alkohol tekl proudem, nechyběl kaviár ani porce minirizota a všichni londýnští hosté se shodli na tom, že se již nemohou dočkat uvedení vlastního butiku, který své dveře otevře v londýnské Bond Street již tento podzim.

Foto: WWD