Berlínský týden módy se snaží již léta srovnat krok s prestižními módními týdny v Paříži či Milánu. Jedním z těchto kroků je i sázka na osvědčenou a světově známou modelingovou tvář. V loňských ročnících to byla například i česká topmodelka Karolína Kurková. Tou letošní se stala britská modelka Georgia May Jagger, která je mimochodem dcerou slavného zpěváka a frontmana skupiny Rolling Stone Micka Jaggera. V prvních řadách nechyběly i další slavné tváře jako například bývalá modelka a herečka Liz Hurley.

Georgia May Jagger

Berlínský týden módy nabídl to nejlepší od předních německých návrhářů. K vidění tak byly například kolekce značky Juliaandben, která nabídla jak módu pánskou tak dámskou ve stylu berlínského “undergroundu”. Přítomní mohli obdivovat i kolekci dvojice návrhářek Annelie Augustin a Odély Teboul, které poprvé do své barevné škály zařadily i odstín růžovo-béžové. Nechyběly ani kolekce značek a návrhářů Schumacher, Eva Lutz, Dawid Tomaszewski, Lena Hoschek, Vladimir Karaleev nebo Guido Maria Kretschmer.

My už se nyní těšíme na další módní program, který je tento týden skutečně bohatý. Po celý týden nám přední módní domy budou nabízet své Couture kolekce pro blížící se jaro a my již dnes pro vás máme tu první Dior.

Jak to vypadalo v Berlíně, vám více odhalí fotogalerie.

Foto: Profimedia.cz