Již včera jsme vám nabídli první inspirace, ze kterých budou kolekce na následující sezonu vycházet. Některé jsou již tradičně překvapující a jiné tak trochu klasické až romantické. Jason Wu nám hodlá nabídnout kolekci touhy, za to jeho konkurent Alexander Wang přitvrdí. Jeho inspirace vychází z Heavy Metal, takže se máme rozhodně na co těšit.

Alexander Wang

Alexander Wang

Stálice módního průmyslu Carolina Herrera vás nechá unášet na vlnách. Dennis Basso zůstává v 70. letech a Giulietta půjde ještě hlouběji až do roku 1930. Karen Walker se nechává inspirovat ženami cestovatelkami.

Carolina Herrera

Carolina Herrera

Návrhářka Donna Karan připravuje tradičně dvě kolekce pod svým jménem a značkou DKNY. DKNY se ponese v duchu šperků a záhybu. Té druhé kolekci nebude chybět síla a poezie velkoměsta.

Donna Karan

Donna Karan

Diane von Fürstenberg nechává klasickou látku tvíd potkat se s krajkou. Na tuto kombinace jsme nesmírně zvědaví, jelikož jistě už brzy ji budeme moci vidět v Praze v butiku DUŠNI3.

Diane von Fürstenberg

Diane von Fürstenberg

Pro módní fanoušky je vždy očekávána přehlídka bývalé Spice Girl Victorie Beckham. Z její inspirace pocházející z novin plné inzerátů na zaměstnání je zřejmé, že kolekce bude elegantní, možná strohá, když je určena asistentkách v právní kanceláři, kde bývá dress code mimořádně přísný.

Victoria Beckham

Victoria Beckham

Foto: Archiv návrhářů
Zdroj: WWD