Pozváno bylo více než dva tisíce hostů, kteří se kochali pohledem na 20 modelek předvádějících žhavé trendy v čele s Tamarou Lazic, novou tváří této značky. Do Verony bylo pozváno také 14 módních blogerek z celého světa. Za Českou Republiku přijala pozvání moderátorka a herečka Nikol Moravcová, jejíž blog Bloges Robes se u nás těší stále větší popularitě.

Podzim a zima budou v Intimissimi ve znamení luxusu a hříšné přitažlivosti. Nová kolekce se objevuje v klasické černo-bílé kombinaci, pudrových odstínech, do popředí se dostává také svůdně červená a smaragdově zelená.

Důležitou součástí nové kolekce jsou detaily. Krajkové a zvířecí motivy, štrasové kamínky a detaily vyšívané perličkami doplňují luxusní materiály hedvábí a satén. Linie kolekce Luxury Lingerie vyznává eleganci, rafinované střihy a průhledné sexy detaily. Velmi odvážná je linie Capsule Luce, která přináší novinku v podobě ozdob na bradavky s bižuterní aplikací. Kolekce Pretty Woman si pohrává se zdobením malých cvočků, doplňků na krk, které se doplňují s negližé a kalhotkami brazilského střihu.

Nová kolekce Intimissimi je zkrátka svůdná a extra rafinovaná, podtrhuje jedinečnost každé ženy a potěší oko nejednoho muže.