O příběhu či výkonech herců tento článek pojednávat rozhodně nebude. Ani se nedočtete žádnou recenzi, jelikož premiéra v České republice zatím neproběhla. Jisté je však jedno, tento film totiž nebude jen neskutečným příběhem, ale především pastvou pro oči. Režisér přizval ke spolupráci jedinečnou módní osobnost a to samotnou Miucciu Prada, která vytvořila dobové kostýmy.

Jsou natolik překrásné, že jim v New Yorku věnoval obchod Prada expozici včetně opening party, na kterou zástupci této značky pozvali nejen hlavní představitele filmu, ale i další světové celebrity. A bylo se na co koukat. Téměř všichni se snažili udržet dekorum a oblékli se do modelů Prada, aby tak návrhářku uctili s patřičným respektem.

Miuccia Prada se nechala pro svou tvorbu inspirovat swingovou érou 20. století. Její modely perfektně doladily šperky ikonického klenotnictví Tifanny&Co.

Na tomto večeru nás naprosto nadchly bílé šaty herečky Maggie Gyllenhaal. Zpěvačka Katy Perry zvolila tmavo-vínové šaty z aktuální jarní kolekce Prada a Mia Moretti byla ozdobou mezi všemi se žlutými kvítky v uších i čelence.

Nyní už jsme jen nedočkaví, jak bude vypadat samotný film, na který i čeští diváci s netrpělivostí čekají.

Foto: WWD