Do kalifornského Palm Springs se 4. ledna sjela nejen hollywoodská smetánka. První nóbl akce světoznámých celebrit roku byla lehkou přípravou na tuto neděli, kdy se koná předávání Zlatých glóbů. Zahřívací kolo pojala řada osobností s rezervou, zvolili často jednoduché outfity, které byly ovšem perfektní odbočkou na cestě za pompézností, kterou očekáváme právě na konci týdne.

Na barevné pouzdrové šaty vsadila pro tentokrát oblíbená herečka Sandra Bullock. Růžové šaty v kombinaci s oranžovými rukávky a květinovou výšivkou z dílny Alex Perry nemohl nikdo přehlédnout.

25th Anniversary Palm Springs International Film Festival

Červený koberec rozsvítila také herečka Elisabeth Rohm, která na festival zvolila jednoduché a přesto efektní oranžové šaty v délce až na zem.

25th Annual Palm Springs International Film Festival

Amy Adams oblékla půvabnou róbu Juan Carlos Obando, která je zdobena dvěma různými typy puntíků. Hedvábným šatům se zavazováním za krk nechyběla ani efektní černá stuha zvýrazňující pas či vysoký výstřih.

25th Annual Palm Springs International Film Festival

To modelka a manželka herce z romantických filmů, Camila Alves-McConaughey zvolila klasiku v podobě dlouhé černé róby s krajkovou aplikací. Doplnila ji o černé doplňky a nemohla tak šlápnout vedle.

Palm Springs International Film Festival Awards Gala, Palm Springs, California, America - 04 Jan 2014

Středem pozornosti byla ale také Jane Fonda. Přinesla s sebou pořádnou porci hollywoodského šarmu v podobě zlatého kabátku s třásněmi doplněného o široké černé kalhoty do pasu.

25th Annual Palm Springs International Film Festival

Pozadu nezůstala ani vždy elegantní Meryl Streep. Stačilo si vzít pouze blyštivý svetřík, černé kalhoty, lodičky a také brýle, které její tváři dodaly mladistvější vzhled. Ale co si budeme povídat, i bez brýlí by pořád Meryl vypadala skvěle.

25th Annual Palm Springs International Film Festival

 Foto: Profimedia