Londýnská O2 aréna ve středu večer ožila a otevřela brány především pěveckým hvězdám. I když venku vládne únor, tedy poněkud nadprůměrný, hvězdy se nebály obléknout šaty s proklatě vysokým rozparkem nebo v ostře žlutém odstínu.

I když v Londýně v té době končil módní týden, některé celebrity to s outfity občas trochu přehnaly. Britská modelka Daisy Lowe bezpochyby obstála v soutěži o nejvyšší rozparek, který odhaloval více, než si okolí přálo. Šaty celkově působily jako rozpárané, ale to je přesný podpis značky Sister by Sibling. Na červený koberec však tento styl rozhodně nepatří.

Daisy Lowe

Do ostře žluté róby z dílny Prada se oblékla zpěvačka Rita Ora, které celkový outfit včetně dlouhých loken velmi slušel.

Rita Ora

Na červeném koberci se po odmlce objevila i australská zpěvačka Kylie Minogue, která se oblékla do kůže a to doslova. Kožené černé šaty designéra Williama Wilde dokonale podtrhla fantastickými botkami na platformě s průsvitnou horní částí, která decentně odhaluje úhlednou manikúru.

Kylie Minogue

Děsivou kreací včetně přehnaně nalíčených rtů šokovala britská zpěvačka Jessie J. Její fotografie záhy po slavnostním večeru prolétly celým světem a vyděsily téměř všechna média.

Jessie J

Asi největší účes, který nebylo možné přehlédnout, předvedla britská zpěvačka

 Ella Eyre

.To zpěvačka Lily Allen chtěla být dokonalá do posledního detailu. Barvu vlasů sladila s ostře žlutou kabelkou Chanel, a tak nezůstala fotografům a novinářům lhostejná.

Lily Allen

A kdo další zabodoval či zcela propadl? Více ve fotogalerii.

Foto: Profimedia.cz