Týdny módy jsou vždy velmi lákavou událostí pro módní nadšence, povinností pro módní návrháře a osvěžující pro celebrity. Všichni se snaží nějak zaujmout a dokázat světu, že do tohoto prostředí patří. Často však tlačí, jak se říká, na pilu a výsledek bývá i šokující. Nicméně my vždy rádi sledujeme mentorku v tomto oboru a to Annu Wintour, která se účastní snad téměř každé přehlídky a vždy se stihne převléci, jen boty zůstávají stejné, alespoň na pohled.

Anna Wintour

Paparazzi v Londýně zastihli například českou topmodelku Karolinu Kurkovou, která si vyrazila ve sportovních botách, Kelly Osbourne, která je i nadále věrná fialové barvě svých vlasů nebo Lilly Allen, která si pro změnu vyrazila v kalhotách připomínající spíše tepláky a s ostře žlutou mini kabelkou. Její růžová rtěnka celý outfit takzvaně dorazila. To byl výčet těch méně povedených outfitů. Vysokou eleganci předvedly například britská zpěvačka Myleene Klass nebo britská modelka Yasmine Le Bon s dcerou Amber.

Amber Le Bon a Yasmine Le Bon

K londýnskému street stylu již není co více dodat. Kritizovat nebo chválit nebo se snad nechat inspirovat můžete v přiložené fotogalerii.

Foto: Profimedia.cz; WWD