Kolekce „Rock it up“ čítající dohromady 46 dámských i pánských modelů se nesla především v duchu denimu, rockového podbarvení, ale nechyběly ani prvky elegance s nádechem maskulinity v dámských kouscích.

V dámské kolekci lze najít především dlouhé kabáty a pánská saka či svetry v prodloužené délce. Barevně se od sebe příliš neliší, molu vládla především černá a různé odstíny šedé barvy zvýrazněné bílými košilemi. Prodloužené svršky doplňovaly často kalhoty v 7/8 délce, zřetelný byl detail proužku. Nechyběly kožené kraťasy a legíny, dlouhé pruhované šály, rukavice i leopardí vzor. Celou kolekci „prozářily“ (nikoli svojí barvou, ale spíš rozbitím stereotypu) dlouhé šaty a maxi sukně v kombinaci s koženou vestou.

Pánové byli nejčastěji oblečeni do obleků klasického střihu, šedých džínů a svetrů s nápadným vzorem a mohutnými knoflíky. K vidění byly kostkované košile, motorkářské bundy i dlouhé šály s pruhem, které spadaly až na zem. Závěr přehlídky nemohl patřit nikomu jinému než roztomilým dětem, které módní molo ovládly v obdobných outfitech jako dospělí. Tlumené barvy ovšem nahradila červená na kalhotech, sportovních tričkách a kostkovaných košilích. Baletní sukně a kraťasy poseté flitry v kombinaci s koženými bundičkami ovšem s naprostou přesností plnily záměr o navození rockové atmosféry.

Foto: Facebook.com