Módní přehlídka dámské a pánské kolekce návrháře Michaela Korse patří mezi ty nejvíce očekávané. Letos přinesla celkem 56 modelů, které si obdivuhodně prohlížela nejen sympatická blondýnka Blake Lively, Freida Pinto, Hanneli Mustaparta či elegán Michael Douglas sedící v první řadě.

michael douglas

Michael Kors předvedl opět svůj um a dokázal, jak moc se jeho kolekce jedna po druhé vylepšují a prochází určitým vývojem. Při vytváření kousků pro následující podzim a zimu vzal v potaz svoji poslední kolekci a zaměřil se především na styl, eleganci a pohodlnost.

Jednotlivým modelům vdechl jemnost, propůjčil zemité barvy, kterým vévodila čokoládově hnědá. Šaty s jemným potiskem zdobené koženými pásky střídala jednoduchá bavlněná trička a sukně do áčka zkombinované s komfortními kardigany.

backstage

Přírodní tóny se také objevily na kašmírových ombré svetrech, dlouhých kabátech zdobených lesklou výšivkou, nejednom mohutném kožichu či kalhotech končících nad kotníky.

Modelky zaujaly také dlouhými huňatými šálami, transparentními blůzkami a topy na jedno rameno. V ruce se jim pohupovala psaníčka zdobená půlmetrovými třásněmi, kabelky s širokými uchy a nožky zdobila různorodá obuv.

Celou kolekci si můžete prohlédnout zde.

backstage2

Celou kolekci najdete již nyní v naší fotogalerii.

Foto: WWD