Zajímavá v několika ohledech je například kolekce značky Blumarine, modely zdobí nespočet barevných hvězd popř. květů, které jsou všity na průsvitnou látku šatů, sukní, ale také topů a vytvářejí velice propracovaný efekt ruční práce, na který jsme zvyklí z kolekcí haute couture.

Blumarine

Blumarine

Líbí se nám indiánská ponča, se kterými jde do souboje s ostatními značkami Dsquared2. Ponča hýří všemi barvami a specifickými geometrickými obrazci, navíc jsou doplněna o jemnou kožešinu i roztomilé třásně a stávají se tak ideální volbou k úzkým džínům.

Dsquared2

Dsquared2

Na svém vzestupu je, jak jsme se v mnoha předchozích kolekcích mohli přesvědčit, kobaltová barva a nejlépe, když z ní složíte celý outfit. To se například dařilo značce Giorgio Armani, matný svršek a kabelka se zlatými detaily je doplněna o sametové kalhoty v délce nad kotníky.

Giorgio Armani

Giorgio Armani

Nesmíme přehlédnout ani zajímavě řešené kabáty, které odstraňují z cesty jednobarevnou nudu klasického střihu. Barevná provedení si vzala na starost značka Missoni, u MSGM zase hledejme kabáty doplněné o zajímavý detail v podobě mašle lebedící si kolem krku. Právě druhá zmiňovaná značka má také na starost dívčí sukýnky s detaily různobarevných srdíček.

Missoni

Missoni

A závěr? Tak ten nemůže patřit nikomu a ničemu jinému než nádherné kolekci Dolce & Gabbana věnované oslavě náboženství, rodiny a maminek především. I proto poslala dvojice návrhářů na přehlídkové molo hned několik maminek s dětmi, nechyběla ani momentálně těhotná Bianca Balti.

Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana

Kolekce je plná romantických šatů různých délek, zdobení i výšivek nejčastěji v podobě květin (růží). Nechybí ani dlouhé klasické kabáty, propracovaná krajka a zdobené balerínky. Motiv růží se ovšem opakuje nejčastěji a na mole dokonce nechyběly ani ty živé, které se vešly do jedné z kožíškových kabelek. Na celou kolekci se můžete podívat zde.

Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana

Foto: WWD