Prosluněná Kalifornie byla nedělní podvečer zahalena do krásy, přesněji to bylo prostranství Nokia Theater, na kterém se shromáždily nejznámější hollywoodské tváře. Nechyběly herečky, zpěvačky i další veleúspěšní lidé, jež předváděli i talent svých osobních stylistů.

První zastávku musíme učinit u mladé herečky Shailene Woodley. Shailene zvolila na tento večer unikátní kombinaci olivově zeleného zkráceného topu a skládané sukně ve stejném odstínu, jež spadají do kolekce Balmain Pre-Fall 2014.

shailene

Dalším milým překvapením byla zpěvačka Ellie Goulding, ve sněhově bílé róbě s efektními průstřihy na bocích, jež daly vyniknout jejímu uzounkému pasu, působila na okolí jako andílek a nevinná panenka v jednom.

Zelenou od nás také dostává neomylná Jessica Alba, ta zkombinovala uzounký bílý pás přes poprsí se světle žlutou áčkovou sukní a černobílými lodičkami. Díky této svěží a skvěle promyšlené kombinaci se Jessica stala naprosto nepřehlédnutelná a odlišná od ostatních účastnic večera.

jessica

Za dámu byla překvapivě také Nicki Minaj, vsadila na jednoduché černou róbu v délce až na zem z dílny Alexander McQueen. Jemné šaty ozdobila pomocí zlatého náhrdelníku a tlustých náramků, které bohužel celý outfit trochu zkazily, najednou bylo všeho trochu moc.

Svůj den neměla ani zpěvačka s obdobným nápadem – Rita Ora. Její černé šaty byly sice krásné a nápadité, ale populární celebritě bohužel moc neseděly a odstávaly v místě pasu a boků. Rita vše zachraňovala pomocí vlnitých vlasů a rudé rtěnky, ale nejsme si úplně jistí, zda se to povedlo.

Na dva poslední outfity se rozcházejí názory, jelikož někoho nadchly a druhé spíše odradily. Necháme na vás, zda posoudíte, jestli nedělní večer šlápla trochu vedle Lupita Nyong´o s přecukrovanými šaty Chanel a zda si Rihanna měla svůj saténový župánek nechat raději až na příchod domů.

Foto: Facebook, Pinterest