MTV Movie Awards pod drobnohledem

/ Redakce

Letošní předávání cen MTV Movie Awards se opět neobešlo bez výjimečné podívané a nekonečné zábavy. Nás ovšem zajímají jednotlivé modely, které víkendový večer oblékly naše oblíbené celebrity.

Prosluněná Kalifornie byla nedělní podvečer zahalena do krásy, přesněji to bylo prostranství Nokia Theater, na kterém se shromáždily nejznámější hollywoodské tváře. Nechyběly herečky, zpěvačky i další veleúspěšní lidé, jež předváděli i talent svých osobních stylistů.

První zastávku musíme učinit u mladé herečky Shailene Woodley. Shailene zvolila na tento večer unikátní kombinaci olivově zeleného zkráceného topu a skládané sukně ve stejném odstínu, jež spadají do kolekce Balmain Pre-Fall 2014.

shailene

Dalším milým překvapením byla zpěvačka Ellie Goulding, ve sněhově bílé róbě s efektními průstřihy na bocích, jež daly vyniknout jejímu uzounkému pasu, působila na okolí jako andílek a nevinná panenka v jednom.

Zelenou od nás také dostává neomylná Jessica Alba, ta zkombinovala uzounký bílý pás přes poprsí se světle žlutou áčkovou sukní a černobílými lodičkami. Díky této svěží a skvěle promyšlené kombinaci se Jessica stala naprosto nepřehlédnutelná a odlišná od ostatních účastnic večera.

jessica

Za dámu byla překvapivě také Nicki Minaj, vsadila na jednoduché černou róbu v délce až na zem z dílny Alexander McQueen. Jemné šaty ozdobila pomocí zlatého náhrdelníku a tlustých náramků, které bohužel celý outfit trochu zkazily, najednou bylo všeho trochu moc.

Svůj den neměla ani zpěvačka s obdobným nápadem – Rita Ora. Její černé šaty byly sice krásné a nápadité, ale populární celebritě bohužel moc neseděly a odstávaly v místě pasu a boků. Rita vše zachraňovala pomocí vlnitých vlasů a rudé rtěnky, ale nejsme si úplně jistí, zda se to povedlo.

Na dva poslední outfity se rozcházejí názory, jelikož někoho nadchly a druhé spíše odradily. Necháme na vás, zda posoudíte, jestli nedělní večer šlápla trochu vedle Lupita Nyong´o s přecukrovanými šaty Chanel a zda si Rihanna měla svůj saténový župánek nechat raději až na příchod domů.

Foto: Facebook, Pinterest