O Robertu Cavalli jsme již psali. Tento významný návrhář se stal zcela zásadní ikonou letošního ročníku a jeho nádherné šaty podle názoru Iconiq.cz zvítězily i na této party. Hned celá škála slavných celebrit jim neodolala, a tím nám dala příležitost nahlédnout a obdivovat výjimečný talent italského “umělce” Roberta Cavalliho.

Ani česká topmodelka Karolina Kurkova si neodskočila do jiné šatny a zůstala po celý festival věrná této značce. Její černé dlouhé šaty ještě více podtrhly její neobyčejně štíhlou postavu a dodaly jejímu půvabu i patřičný sex-appeal. Absolutní bohyní se stala americká herečka Sharon Stone, která umí stárnout s elegancí a noblesou. Navíc ve zcela zářivě bílých úzkých šatech výrazně zjemnila svůj image postavy “Základního instinktu”. Modelka a herečka Olivia Palermo zůstala věrná klasice Roberta Cavalliho a to zvířecímu potisku, který z ní vytvořil skutečnou šelmu červeného koberce.

Kromě mimořádně zdařilých rób, nás Roberto Cavalli nechal nahlédnout i na výzdobu a zasedací pořádek jeho stolu, ke kterému byl pozván i oscarový herec Adrian Brody. Pozdravit tohoto návrháře nezapomněla ani slavná německá topmodelka Heidi Klum, která dává častěji přednost konkurenci v podobě Michaela Korse, ale dle níže přiložené fotografie se i tak velmi dobře bavila. Po celou dobu filmového festivalu doprovázela Roberta Cavalliho téměř na každém kroku jeho žena Eva i syn Robert. Zkrátka italská rodinná pospolitost je obdivuhodná a stojí za obdiv nás všech.

Foto: Facebook.com