Samotná přehlídka se konala v budově bývalé banky na Wall Street. Samotný New York se stal inspirací pro designéra Oliviera Rousteinga. Na mole nemohly chybět hlavní tváře kolekce Jourdan Dunn, Kendall Jenner a Gigi Hadid, které doprovodily další velké hvězdy modelingu Karlie Kloss, Joan Smalls a Bella Hadid. Do prvních řad zasedly další celebrity jako Kylie Jenner, Diane Kruger, Rosie Huntington-Whiteley a Alexa Chung.

Alexa Chang

Alexa Chang

K slavnostnímu večeru vždy patří hudba, kterou zde zajistila dnes už legendární skupina Backstreet Boys. Pánové ve středním věku se vrátili o velký krok zpět a zazpívali své největší hity. Celý večer byl stejně skvělý a velkolepý jako samotná kolekce, ve které designér spojuje hudba a módu s tématem podoby futuristické stanici metra.

Backstreet Boys, Olivier Rousteing, Ann-Sofie Johansson

Backstreet Boys, Olivier Rousteing, Ann-Sofie Johansson

Celá akce byla postavena na sdílení fotografií na sociálních sítích pod hashtagem #HMBalmaination. Hosté si večer dle všech fotografiích mimořádně užili.

Kylie Jenner, Lewis Hamilton

Kylie Jenner, Lewis Hamilton

“Dnešní večer je jako splněný sen. Ta energie a atmosféra jsou neuvěřitelné, vystoupení skupiny Backstreet Boys ještě více. Je pro mě ctí spolupracovat s H&M a dnešní odstartování je nezapomenutelné,” řekl Olivier Rousteing.

Diane Kruger

Diane Kruger

A po těchto slovech jsme už všichni jistě nedočkaví na den D, kdy se otevřou brány butiku v ulici Na Příkopech, kam tato kolekce 5. listopadu dorazí.

Foto: H&M