BCBG Max Azria

Kolekce inspirovaná cestami od Barcelony až do chladných koutů poblíž Baltského moře, je zastoupena především kousky z bílé, šedé a velbloudí hnědé palety doplněná o akcenty oranžové nebo červené.

Najdeme v ní propracované kabáty se světlou kožešinou, tuniky, rozevláté kardigany a především krásné svetry zdobené technikou patchwork i různými dalšími detaily včetně originálních výšivek dolaďujících rozevlátý bohémský styl.

BCBG

BCBG Max Azria

Honor

Americká severovýchodní divočina doplněná o roztomilý motiv jelenů, nadýchané šaty z hedvábné organzy či barevné punčochy. Giovanna Randall se pro tentokrát zaměřila na výraznější kousky, nádherné oranžové šaty střídaly bílé koktejlky nebo fialové široké kalhoty.

Honor

Honor

Lisa Perry

Pop-artem inspirovanou kolekci prezentovala během prvního dne newyorského týdne módy také Lisa Perry, která dala už poněkolikáté přednost veselým barvám a hravým šatům střiženým do A-linie.

Svou procházku šedesátkami doplnila mnoha moderními prvky – nechyběly grafické potisky, geometrie, kožešina, metalické materiály či zlaté kotníčkové boty.

Lissa Perry

Lissa Perry

Tadashi Shoji

I přesto, že se jedná o podzimní kolekci, Tadashi nezapomněl na svou romantickou duši a naservíroval nám nádherné převážně černobílé šaty různých délek a materiálů. Nezapomněl ale ani na další barevná provedení či náročné výšivky.

Středobodem jeho nejnovější tvorby se stala „krása létání“, jež se do kolekce promítla nejen pomocí vzdušných šatů a zdobeného neoprenového topu, metalického pláště nebo sukní zdobených pomocí peří.

Tadashi Shoji

Tadashi Shoji

Foto: WWD