Nový butik značky Giorgio Armani v Cannes, kde se momentálně roztahují červené koberce a očekávají premiéry těch nejlepších snímků, se rozkládá společně s ojedinělou kavárnou Armani/Caffè a příjemnou terasou na neuvěřitelné ploše šesti set metrů čtverečních. V prostorách obchodu visí pánské i dámské oděvy, stranou nezůstávají ani doplňky, zejména tedy boty a kabelky.

Samozřejmostí u takové značky je výjimečný design i použité materiály. Barové pulty v kavárně jsou z týkového dřeva, nábytek od linie Armani/Casa a stěny potahuje koženka. Prostory butiku dýchají díky sklu i plexisklu a s použitými odstíny šedi kamenných ploch i omítky evokují industriální chladný luxus.

„Cannes má unikátní kouzlo. Je to dynamické a živé město, často navštěvované mezinárodní veřejností, ideální pro vybudování nového butiku a slavnostního představení prvního Armani/Caffè, tedy prostorů, které perfektně vyjadřují moji představu o životním stylu, a které se připojují k modernosti a stylu této lokality,“ okomentoval otevření sám Giorgio Armani.

Skvostné interiéry i to, jaké osobnosti se přišly do nového butiku v Cannes podívat, si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

Foto: Giorgio Armani