Ani přísnější dress code, který podobné události v poslední době charakterizuje, nezamezil tomu, aby bylo na losangeleském červeném koberci prezentováno více ženské kůže než by bylo možná potřeba.

Nejvíce pozornosti na sebe nejspíš strhla Madonna, která se v černém krajkovém oblečku Givenchy doplněného o korzet, vysoké boty a dlouhé kožené rukavice a klobouček, tiskla nejen k improvizované zdi.

Madonna v modelu Givenchy

Madonna v modelu Givenchy

Hned za Madonnu umisťujeme sebevědomím hýřící zpěvačku Lady Gaga ve stříbrných šatech s vysokým rozparkem. Opálenou kůži musela nutně předvést spolu s novým a kratším účesem také Kim Kardashian-West, jejíž zářící župan mne bude strašit ve snech ještě hodně dlouho. Ale myšlenka je to velice originální, to Kim rozhodně nemohu odepřít.

Kim a Kanye West

Kim a Kanye West

Své drápky svůdnosti vystrčila také Beyoncé a záběry fotoaparátů na sebe upoutala díky hlubokému dekoltu černých šatů značky Proenza Schouler. Ty doplnila zelenými drahokamy a jemně vlnitými vlasy s decentním líčením.

Beyonce v modelu Proenza Schouler

Beyonce v modelu Proenza Schouler

Ale každá událost má také své výjimky. Teď ještě záleží na tom, jak je hodnotíme. Zaujala nás například Katy Perry, své fialové vlasy doplnila o zdobené kratší šaty a páskové střevíčky.

Stejně tak obdivujeme (pro někoho možná až příliš obyčejné) sněhově bílé šaty zpěvačky a herečky Jennifer Hudson, která outfit rozzářila pomocí fialové rtěnky a zajímavě provedených doplňků.

Jennifer Hudson

Jennifer Hudson

Jsme na rozpacích u přemítání nad róbou mladinké Taylor Swift. V překombinovaném modelu Elie Saab zanikla její přirozená krása a šaty ji celkově jako osobnost možná až přespříliš upozadily.

Nejvíce se ovšem diskutuje ohledně růžové záplavy volánů od Giambattista Valli, jehož róbu si nenechala ujít barbadosská krasavice Rihanna. Nezvyk, že?

Rihanna v modelu Giambattista Valli

Rihanna v modelu Giambattista Valli

Foto: WWD