Zaujala nás například práce mladinkého Alexandera Wanga, který nedávno vyděsil své příznivce temnou a drsnou kolekcí, kterou tvoří pod vlastním jménem. Jeho tvorba pro francouzský módní dům Balenciaga je totiž úplně o něčem jiném. Je možná také temná, ale má elegantní odlesky a stříbrnou jiskru.

Balenciaga

Balenciaga

Wang se v ní zaměřuje na romantické topy peplum střihu, zajímavé šaty bez ramen zdobené v horní partii kontrastní kožešinou, kamínky a dalšími ozdobami. Několik modelů tvoří také kratší hranaté kabátky s koženými límci a zkrácenými rukávy, o barvu se tentokrát postaraly proužkované šály a malé kabelky.

Balenciaga

Balenciaga

V jednom z modelů se na přehlídkovém mole dokonce objevila také zpěvačka Lady Gaga, svojí novou blonďatou hřívou na sebe upozornila i Kim Kardashian. Co na její nový účes říkáte?

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Několik zajímavých kousků najdete v kolekci Barbary Bui, vsadila na kůži, pásky a celkově motorkářský styl završený delšími kabáty a prošívanými bundami.

Barbara Bui

Barbara Bui

Nelze minout zajímavé šaty Elie Saab doplněné o barevnou kožešinu a potisky různého typu. Stejně tak se o slovo přihlásila barevná kůže, romantická krajka i pravidelné výřezy rozličných tvarů.

Elie Saab

Elie Saab

Do fotogalerie přidáváme také několik fotek, které charakterizují módu, jež se objevila během minulých dní v ulicích francouzské metropole. Lidé zde vsázejí na odlišné materiály a s výstředními kousky zacházejí s opatrností. Zaměřují se na detaily v podobě velkých klobouků, pestrobarevných broží, i vysokých podpatků. Obdivujeme výrazné kabáty, zajímavě tvarované sluneční brýle i hravou myšlenku svítících tenisek!

They Are Wearing: Paris Fashion Week

Foto: WWD