Dyzajn market se o své slovo přihlásí už podvanácté, proběhne 22. března a opět na piazzetě Národního divadla v Praze. Díky tomu, že se jej účastní čím dál více talentovaných designérů, letos také zástupci Slovenska i Maďarska, nově se rozšiřuje do prostor hostelu MOSAIC HOUSE, kde se navíc po skončení události můžete těšit na after párty.

Ani letos nebude samozřejmě chybět bohatý doprovodný program, módní přehlídky probíhající od 12:00 budou střídány divadlem pro děti a také hudebními vystoupeními v čele s Katarínou Landlovou. Od 14:00 do 17:00 se nezapomeňte stavit do nejzábavnější fotobudky ve vesmíru. Na své si samozřejmě přijdou také všichni milovníci gastronomie či kreativně založení jedinci, jimž bude k dispozici tvořivý workshop.

A co všechno se objeví na módním poli? O své slovo se přihlásí zvučná i zavedená jména, narazíte na YAXI TAXI, ATOM RAT, Young Primitive, Skafandr, sukýnky Akari či origami šperky atelier MATE. Mosaic House si jako své útočiště vybraly například šperky 2d3D, balzámy na rty Rose and Lips či návrhářka Barbora Fialová.

Mezi nováčky se objeví Zlatá Padesátá, Alex Monhart, Not Just Mom, pexOeso, Stromli nebo HURA. Nádherné bločky najdete u VOALA, minimalistické šperky zase u Yaya´s, fanoušci plakátů by se měli zastavit u Poster LAB.

Letošní jarní Dyzajn market také opět nezapomíná na podporu neziskové organizace Elpida pro seniory a dobročinné obchody domova Sue Ryder. Samozřejmostí je také vstup zdarma na celou událost i závěrečnou after párty.

Foto: PR firmy