Příběh jedné noci

/ Redakce

Brněnský kamenný obchůdek Wolfgang pořádá další originální večer, během kterého budeme mít možnost zhlédnout nejen nejnovější modely různorodých kolekcí.

Wolfgang, nejen že nabízí vlastní, stejnojmennou značku, se zaměřuje také na práci českých a slovenských módních návrhářů různého věku a různých zkušeností. Jejich tvorbu také čas od času prezentuje širšímu okolí, naposledy tomu bylo v industriálním prostoru v areálu Vlněna.

Již v pátek 9. 5. nastane další ojedinělá možnost účastnit se v Brně Wolfgang night at the castle, večera, který rozhodně stojí za návštěvu. A nejen kvůli tomu, že se bude odehrávat na samotném vrcholu centra města, tam, kde večírky nebývají běžnou záležitostí – na hradě Špilberk.

Během večera, který startuje v 19 h, se prostřednictvím módních přehlídek seznámíte s nejnovější kolekcí značek Scotch&Soda, Maison Scotch, WeSC, TOMS či Ajka Dox, ale nebudou chybět ani známější jména jako ODIVI či značka LEEDA.

Součástí doprovodného programu bude samozřejmě hudba, lákavá nabídka u grilu bistra Soul či kvalitní nabídka a servis na připraveném baru. Vstupenky za cenu 150 Kč zakoupíte přímo ve Wolfgang store, který sídlí na ulici Vachova 8, Brno.

Foto: Facebook

10271536_517569035013909_3545923672371296735_n