Ralph Lauren je známý mimo jiné svým dlouholetým bojem proti rakovině prsu. Před dvaceti roky se rozhodl, že pomůže najít lék na tuto zákeřnou nemoc, a tak založil Centrum Nina Hyde pro výzkum rakoviny prsu na Georgetown University Medical Center a navrhl první logo na mezinárodní informační kampaň.

Ricky a Ralph Lauren společně s Cara Delevingne

Pink pony se začal objevovat od září 2000 a to na jarní kolekci pro rok 2001, nedlouho na to založil Ralph Lauren Centrum pro onkologickou péči a prevenci, které poskytuje léčbu rakoviny, komplexní vzdělání, screening i diagnostiku pro více druhů rakoviny.

Všechny své zásluhy a spolupráci s odborníky měl možnost Ralph oslavit 14. května na královském hradě, kde ho hostil a akci pro něj uspořádal samotný princ William. Večírku se samozřejmě zúčastnilo mnoho známých osobností, které se oděly do modelů Ralpha Laurena, aby vzdaly hold jeho dlouholetému návrhářskému umění.

Jamie Hince a Kate Moss

Jamie Hince a Kate Moss

„Jsem moc ráda, že měl večer obrovský úspěch pro Royal Marsden, a že vládla dobrá zábava,“ hodnotila večer Alexandra Shulman, správkyně Royal Marsden  a současně editorka britské verze Vogue. „To vše by se nestalo bez Ralpha a bylo skvělé potkat se s celou rodinou  Lauren.“

Událost si nenechala ujít jedna z nejžádanějších modelek Cara Delevingne, která přijela v přítomnosti fotografa Maria Testino. Cara pro tuto příležitost zvolila černé dlouhé šaty s květinovým živůtkem a vázáním kolem krku. Podobně jednoduchou klasiku zvolila i modelka Kate Moss, která až okatě laškalovala s princem Williamem, kterého ten večer nedoprovázela jeho žena Kate.

Nechyběly zde ani herečky, jako například Cate Blanchet, která byla pravým opakem Cary, alespoň co se šatů týče. Elegantní, bílý model doplnila Cate i doplňky od téhož návrháře a vypadala opravdu velmi skvostně.

Cate Blanchett

Cate Blanchett

Z mladších hereckých kolegyň se na hradě objevila Emma Watson oblečená v dlouhé šedé sukni a bílé halence, jak jinak než od Ralpha Laurena. Doplňky ve stříbrném odstínu však navrhli Monica Vinader a Roger Vivier. Emma působila opravdu exkluzivně. Dále pozvání na hrad neodmítli Margot Robbie, umělec Sir Anish Kapoor ani Benedict Cumberbatch.

Ralph přišel v doprovodu své manželky Ricky, s níž letos oslaví 50 let manželství. Rovněž ho doprovázely jeho děti, synové David a Andrew a dcera Dylan.

Emma Watson

Emma Watson

„Večer na zámku Windsor byl nezapomenutelný a to nejen pro svou neuvěřitelnou krásu a eleganci, ale i pro jeho význam, že jsme se pustili do důležité spolupráce s The Royal Marsden, inspirovanou vévodou z Cambridge,“ svěřil se Ralph Lauren magazínu Vogue.

Foto: Profimedia.cz