Právě ve chvíli, kdy se herci procházeli po červeném koberci, zemřel uznávaný herec a komik Robin Williams. Pozornost se rázem strhla jiným směrem a herci místo na otázky k danému filmu odpovídali a vzpomínali na svého kolegu a kamaráda.

Jednou z velkých premiér měl film “The Giver”, jehož producentem je herec Jeff Bridges, který ztvárnil i jednu z hlavních rolí. Vedle Jeffa nechybí stále krásná a famózní herečka Meryl Streep, kterou na červený koberec doprovodila její dcera Louisa Gummer. Obě zvolily elegantní outfity  skládající se z kalhot, lodiček s otevřenou špičkou, černých psaníček a pohodlných topů, které podtrhly jejich vytříbený vkus. Je jen těžké uvěřit, že se jedná o matku s dcerou.

Country zpěvačka Taylor Swift je stále více žádanou, paparazzi vyhledávanou osobností. Svůj úspěch rozšířila i o herecký výkon, který jí v její kariéře posune jistě opět o kus dál. Na červeném koberci je Taylor vždy nepřehlédnutelná. Nebylo tomu jinak i tentokrát. V šatech od Monique Lhuillier jen zářila.

Katie Holmes po rozvodu s Tomem Cruisem opět nabírá sílu a eleganci. Šaty od Zaca Posena jí padly jako ulité. Navíc vyčesané vlasy a kouřové oči z ní udělaly ikonu té největší velikosti.

Červená na červené vždy příliš nevynikne. Toho se nezalekla další z protagonistek Lindsay Ellingson, která oblékla rudé šaty z dílny Georgesa Hobeika.

Koukat se na červený koberec v zahraničí je vždy pastvou pro oči. Je velká škoda, že to samé se nikdy nedá říci o českých premiérách, které vždy připomínají spíše panoptikum.

Foto: Profimedia.cz