Festival Tribeca byl založen před více než deseti lety, přesněji v roce 2002. Tenkrát u jeho počátku stála jména jako Jane Rosenthal, Robert De Niro a Craig Hatkoff. Zrod filmového festivalu byl samovolnou reakcí na teroristický útok v září 2001, po kterém zůstalo sousedství TriBeCa na dolním Manhattanu doslova ochromeno a jeho elán do vytváření něčeho nového prudce klesl.

Ve středu 24. dubna se pořádala již osmá večeře na počest talentovaných umělců, jejímž hlavním organizátorem byla firma Chanel, což také znamenalo ideální příležitost předvést kousky z jarní kolekce tohoto francouzského módního domu. Celá akce se odehrávala v prostorách newyorské restaurace Odeon.

Celému večeru vládla královna jednoduchého stylu Alexa Chung, která oblékla krémové tvídové šaty končící v úrovni kolen. Doladila je béžovými sandálky s černou špičkou a nemohla chybět ani černá kabelka. Vlnité vlasy a oranžovočervená rtěnka už byly pouhou třešničkou na dortu.

Kiernan Shipka, nejmladší návštěvnice této slavnostní události, vsadila na denimové šaty z jarní kolekce Chanel. Mladistvost celému outfitu dodala také růžová minikabelka a černá obuv. Právě Kiernan byla jasným důkazem toho, že Chanel si může žena dovolit obléknout v každém věku.

Slavná Djka a modelka Leigh Lezark zvolila modročerné kostkované šaty ze stejné kolekce, jež zkombinovala se zářivě žlutým „lego“ psaníčkem a černými lodičkami. Módní editorka W Magazine, Giovanna Battaglia, se pro tento večer oblékla do černobílého looku doplněném o rudou rtěnku a červené psaníčko. To modelka Joan Smalls předvedla štíhlé nožky v krátkých minišatech, Julia Restoin Roitfeld zase transparentní blůzku a kalhoty s potiskem.

Která z dam oslnila nejvíce vás?

Foto: Facebook.com