A proč to všechno? Ten večer se konala galavečeře u příležitosti představení exkluzivních šperků z kolekce Blue Book proslulé značky Tiffany&Co. Při takové příležitosti se musel červený koberec obléci do třpytu a nevýslovné krásy v podobě hereček Michelle Williams, Gwyneth Paltrow, Jessica Biel, Doutzen Kroes, Sarah Jessica Parker, Kate Hudson a v neposlední řadě i Carey Mulligan,která ztvárnila hlavní ženskou roli ve filmu Velký Gatsby, který je šperky Tiffany&Co. zcela “prošpikován”.

Herečky se oblékly skutečně do slavnostního, takže kromě exkluzivních šperků zářily i večerní róby, aby se tak celá akce nesla ve velkolepém stylu a noblese. Gwyneth Paltrow oblékla hedvábnou modrou róbu lesklého odstínu od Ralpha Laurena. Již zmiňovaná Carey Mulligan oblékla vysoce stylový kostýmek smokingového střihu z podzimní a zimní kolekce Victoria Beckham 2013/14.

Nejvíce však samozřejmě zářily diamanty, které zdobily každou z přítomných dam, a to jak v podobě náušnic, tak výrazných náhrdelníků, po kterých musí toužit každá žena. I když některé by stačila jen ikonická snídaně u Tiffanyho a na chvíli se změnit ve výjimečnou Audrey Hepburn.


Foto: Archiv firem