Tiffany ozářené nejlepšími diamanty a drahokamy světa otevřelo brány svého nového diamantového království na 62, Avenue de Champs Élysées. Frederic Cumenal, prezident Tiffany & Co., a Marc Jacheet, Managing Director Tiffany & Co. pro Francii a Benelux, uvítali 300 hostů z celého světa, mezi kterými nechyběly hollywoodské i evropské herečky a modelky Jessica Biel, Hilary Swank, Emmanuelle Seigner či Caterina Murino.

Pro značku Tiffany je to významná událost a příležitost k růstu. V Paříži máme již tři menší úspěšné obchody, ale otevření vlajkového obchodu na Champs Elysées je pro Tiffany & Co. opravdovým symbolem globální luxusní značky,” řekl prezident společnosti Frederic Cumenal.

Hosté byli uvítání v obchodě, kde mohli obdivovat skvostné interiéry a slavné kolekce šperků. Speciálně pro tuto příležitost zde byl vystaven legendární Tiffany Diamond, jeden z nejvzácnějších diamantů světa. 128.54 karátový žlutý diamant je zasazený v náhrdelníku z bílých diamantů o váze více než 100 karátů a je jedním ze základů diamantového dědictví značky a věčnou inspirací pro každý Tiffanyho diamant.

Jessica Biel a Hillary Swank

Jessica Biel a Hillary Swank

Tiffanyho nový vlajkový obchod odráží legendární pověst této luxusní značky, jejíž historie trvá již 177 let a je spojena i s Paříží, kde byl první obchod otevřen v roce 1868. Obrovský flagship store na Champs Elysées je čtvrtým obchodem Tiffany v Paříži a stane se novým milníkem pro značku Tiffany & Co. a novou oblíbenou destinací pro milovníky šperků i turisty.

Foto: Archiv značky