Stejně jako v minulém roce zaplavily červený koberec róby, na které byla radost pohledět. Součástí galavečera byly dámy s vyčesanými vlasy, kouřovým líčením, rudými nehty i vysokými podpatky. Barvám vládla smetanová, černá i tmavě modrá, třpytící se diamanty doplňovala jednoduchá psaníčka. Večer plný elegance byl ovšem bohatý i na módní přešlapy.

Róby hodné obdivu

Červenou pro červený koberec zvolila Lupita Nyong´o či Emma Watson, která uchvátila originálním kouskem z dílny Dior Haute Couture. Na klasickou černobílou kombinaci od Dolce & Gabbana vsadila herečka Julia Roberts i Jennifer Lawrence, černou si vybrala také Cate Blanchett.

Nepřehlédnutelná byla kolegyně Sandra Bullock v trojbarevné róbě Prabal Gurung, jednoduché fialkové šaty bez ramínek v délce až na zem předvedla Shaun Robinson.

Emma Watson / Dior Haute Couture

Těhulky, rozparky i přirozená krása

Nedělní večer se těhotnými kráskami jen hemžil. Některé z nich své těhotenství dávaly na obdiv celému světu, bříško Drew Barrymore vyniklo v květované róbě Monique Lhuillier, o něco střídmější kousek s třpytivým efektem zvolila Olivia Wilde.

Rozparky těmto typům večerů vládnou již řadu let, své dokonalé nožky předvedla již zmiňovaná Shaun Robinson, Amber Heard, Naommi Watts i Margot Robbie ve sněhově bílé róbě Gucci se zajímavými detaily.

O tom, že sázka na přirozenost není vždy úplně dobrý nápad, by mohla sáhodlouze povídat modelka Heidi Klum. Bez makeupu zestárla o několik let. A ani efektní černobílé šaty z dílny Marchesa to bohužel nezachránily.

Drew Barrymore / Moniqhue Lhuillier

Drew Barrymore / Moniqhue Lhuillier

Nožky vpřed, boty vzad, do nebe hleď

Doslova módní peklo se odehrávalo při pohledu na obuv, kterou mnohé krásky zvolily. Taissa Farmiga či Sarah Paulson by své páskové střevíčky potřebovaly ten večer minimálně o číslo větší, Zoe Saldana a Margot Robbie se pro změnu v botkách málem ztratily.

Sarah Paulson / Christian Louboutin

Podívejte se do naší fotogalerie a zkontrolujte si sami, že i ty největší celebrity občas šlápnou hodně vedle. A nezachrání to ani lodičky Christian Louboutin.

Foto: Profimedia, WWD