České šperky s motivem jelena – Deers nám jsou dobře známé. V novém vinohradském showroomu představila jejich autorka Kamila Písaříková kolekci Deers VARIETÉ, která je inspirována blyštivým světem pohádek a kouzel.

Kolekci charakterizuje hravost a fantazijní svět pohádek, které nejsou jen pro děti, ale i pro dospělé. V Deers VARIETÉ dominují odstíny fialové, bílé a béžové s odlesky zlatých prvků.

Jelínci zahalení něžnými krajkami a motivy třpytivých hvězd lákají do snového světa fantazie a pohádek pro dospělé. Kolekce plná odlesků, broušených kamínků, perel a záplavy zlatých odstínů nabízí kombinace několika jelínků na čelenkách, hravé náhrdelníky a tolik oblíbené brože, které se dají i variabilně kombinovat.

Miluji pohádkové příběhy a jejich fantazijní svět. Jelínci jsou sami o sobě velmi hravým šperkem, který se třpytí a upoutá pozornost na první dojem. Nosí je lidé, kteří mají smysl pro humor a nebojí se výzvy doplnit své oblečení něčím výrazným, ” říká o svých špercích Kamila a doplňuje, ” když tvořím nové designy, vždy si představuji, kdo bude jeleny nosit, co vtipného i krásného s nimi zažije –  tak trochu pohádkový příběh, proto se téma pohádky objevuje i v nové kolekci VARIETÉ.

Kolekce Deers VARIETÉ bude již tento týden na oficiálním e-shopu značky Deers a také v pražském showroomu na Vinohradech. Kamila nám také prozradila, že se rodí také nová limitovaná kolekce pro Nadaci Slunce, jejíž patronkou je Hana Heřmánková. Vše je velmi čerstvé, třpytivé jelení vzorky jsou již vyrobeni a již brzy budou představeni veřejnosti.

My v redakci už se moc těšíme a jistě brzy doplníme svá stádečka novými třpytivými jelínky.

Foto: Kamila Písaříková/Deers image, produkty/,Jan Branč, Angelina Nga Le/press brunch/