Za vznikem italské značky Geox stojí Ital Mario Moretti Polegato, jehož kariéra nejprve směřovala do oblasti vinařského průmyslu. Nakonec náhoda chtěla tomu, aby přišel s modelem bot, které jsou prodyšné a dýchají.

Nelehký začátek

Přestože Mario Moretti Polegato věděl, že chce navrhovat boty, které dýchají, začátky nebyly jednoduché. V roce 1995 založil malý podnik s koženým zbožím. Netrvalo dlouho a z dílny talentovaného obuvníka se na světlo světa dostala kolekce dětské, pánské i dámské obuvi. Samotným symbolem značky je již její název Geox, který pochází ze spojení geo neboli země a písmene X, které symbolizuje technologii značky, jež se stala ve své době přelomovou myšlenkou.

Revoluční patent

Funkční a stylové – takto jednoduše by se daly charakterizovat produkty značky Geox. Prvotřídní materiály, kvalitní zpracování a ověřené unikátní technologie vytváří z obuvi Geox dokonalé boty pro každou příležitost. Díky široké nabídce volnočasové i byznys obuvi a doplňků si na své opravdu přijde každý. Obuv Geox je mezi svými zákazníky oblíbená nejen kvůli svému vzhledu, ale hlavně kvůli zmíněným technologiím. Aktivní membrána totiž propouští dovnitř boty vzduch ale ne vodu. Z boty ven naopak odchází případné molekuly páry. Díky tomuto principu může chodidlo dobře dýchat.

Dostupná kvalita

Díky módnímu řetězci s dostupnou luxusní módou Premium Fashion Brands je obuv Geox i další nabízené produkty této značky ještě dostupnější. Nyní je seženete v osmi prodejnách v Praze, ve dvou v Brně a v jednom butiku v Plzni. V pražských Štěrboholech a ve Freeport Fashion Outletu v Hatích navíc můžete pořídit jedinečné kousky Geox za outletové ceny. Kromě dalších vybraných kousků můžete i modely značky Geox objednávat prostřednictvím e-shopu www.pfb.cz.