Victoria Beckham je nejen bývalá pěvecká hvězda, současná módní návrhářka, matka čtyř dětí, ale především módní ikona, kterou rádi sledujeme a necháme se inspirovat. Victoria New York miluje a ráda se do něj vrací. Není divu, že na její cestě ji vždy doprovázejí paparazzi, kteří dobře vědí, že bude co fotit.

Když letadlo s Victorií na palubě dosedlo na newyorském letišti, blesky fotoaparátů se rozjely naplno. Victoria pro svůj příjezd zvolila zcela bílý outfit, který rozbila tmavým psaníčkem a lodičkami se zvířecím potiskem. Nechyběly tmavé brýle, bez kterých se designérka neobejde. I úsměv opět chyběl, za to ochranka v zádech nikoli.

Victoria Beckham Dressed In All White & Leopard Print Heels At JFK

Na první zkoušku vyrazila pro změnu zcela v černém outfity. Zvolila úchvatné skládané kalhoty Culottes, černý rolák bez rukávů a kotníkové kozačky, které hrají v součané době prim. Tak to umí zkrátka jen ona.

Victoria Beckham rocks Gaucho Pants in NYC

Na samotnou prezentaci své Pre-Fall kolekce zvolila fialové šaty s krajkovým lemem, modrý lesklý trench coat, psaníčko a boty se zlatým odstínem. Vše dokonale sladěno, jak jsme u Victorie zvyklé.

Victoria Beckham seen out in Manhattan on DECEMBER 07, 2015 in New York City, New York

Samotné kolekce můžete vidět zde. Victoria si pohrála jak s látkou, tak s potisky a aplikacemi. Nicméně v podstatě opět stylu vládne relativní minimalismus a jemnost. Victoria zkrátka ví, co ženám sluší a jak sama říká, nevytváří nic, co by si ona sama neoblékla.

Foto: Profimedia.cz; Courtesy of Victoria Beckham